Produkty - Saeco

Przedstawiamy Państwu nasze ekspresy do kawy firmy Saeco.

Saeco AromaCompact SE100

Saeco Aroma Compact SE 100 to nie duże w swych rozmiarach ale za to bardzo wydajne urządzenie do wszelkiego rodzaju kawiarni,cukierni i restauracji.

Saeco Aroma Compact SE200

Saeco Aroma Compact SE 200 to wydajne urządzenie do wszelkiego rodzaju kawiarni cukierni i barów kawowych.

Saeco Aroma SE200

Saeco Aroma SE 200 posiada duży 13 litrowy miedziany bojler gwarantujący dużą wydajność, długowieczność i pełną niezawodność.

Saeco Aulika RI

Aulika, bo tak nazywa się nowa maszyna, to ekspres przeznaczony do pracy w średnich i dużych biurach, oraz lokalach gastronomicznych.

Saeco Liryka

Saeco Lirika to ekspres przeznaczony dla małych firm i lokali gastronomicznych. Saeco Lirika to ekspres dzięki, któremu będziesz w stanie przygotować świetną kawę ze świeżo zmielonych ziaren.

Saeco Idea Cappuccino

Idea Cappuccino to model wyposażony w zintegrowany profesjonalny moduł cappuccinatore - kawa i mleko lub spienione mleko są podawane w tym samym czasie.

Saeco Royal One Touch Cappuccino

Saeco Royal One Touch Cappuccino to praktyczny, łatwy w obsłudze a zarazem funkcjonalny ekspres do kawy dzięki któremu w łatwy sposób przygotujemy kawy mleczne po naciśnięciu jednego przycisku.

Saeco Lirika One Touch Cappuccino

“Lirika One Touch” to najbardziej zaawansowany model z serii Lirika, który przygotowuje kawę czarną, espresso, cappuccino i latte macchiato.

Saeco Aulika Focus

Aulika Focus to nowy model ekspresu od Saeco. Główną różnicą, w porównaniu do innych modeli, jest możliwość przygotowywania napojów kawowych z mlekiem, za jednym przyciśnięciem guzika.

Serwis

Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny najlepszych światowych firm m.in: SAECO, NECTA, JURA, FRANKE, BOSCH oraz wiele innych.!

Kontakt

ul. Szyprów 4, 75-207 Koszalin

Telefon: 48 94 341 66 71

Właściciel:

Ryszard Mongiało

Telefon kom: 692 432 806

Dojazd

© 2018 Agra - sprzedaż i serwis ekspresów do kawy

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin