AQ24TSBN/X


klimatyzator-samsung-aq09tsbn-x-on-off-seria-t.jpg
Nowy model ( 2012r. ) Samsunga charakteryzuje się połączeniem elegancji, funkcjonalności i doskonałych parametrów technicznych w przystępnej cenie. Wyjątkowo cicha jednostka wewnętrzna i zewnętrzna ( 33/54 dB ), niskie zużycie prądu (klasa energetyczna A/A ) i rewelacyjne filtry dzięki którym ten model jest polecany szczególnie dla alergików sprawiają że klimatyzatory tej marki cieszą się nieustającym zainteresowaniem klientów. Filtr HD 80 z antybakteryjną powłoką wychwytuje do 80% cząsteczek kurzu unoszacych się w powietrzu, a specjalna funkcja osuszania parownika pomaga zapobiegać rozwijaniu się bakterii i grzybów. Bardzo mała jednostka zewnętrzna  - tylko 66 cm, pozwala na montaż praktycznie wszędzie.

24 miesięcy gwarancji producenta, 60 miesięcy na sprężarkę

Chłodzenie + Odwilżanie + Grzanie (pompa ciepła): Klimatyzator jest kompletnym systemem kontroli temperatury powietrza. Może chłodzić, odwilżać i grzać powietrze (do -5 oC).

Funkcja Smart Saver: ogranicza zużycie energii optymalizując czas chłodzenia do niezbędnego minimum.

Funkcja good`sleep: utrzymuje najbardziej komfortową temperaturę podczas różnych faz snu i przebudzenia.

ZERO Standby Power: moc pobierana w trybie czuwania to zaledwie 0,8 W

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy: W klimatyzatorze zastosowano aktualnie najbardziej przyjazny i wydajny czynnik chłodniczy dostępny w klimatyzacji - R410A.

Funkcja TURBO: w trybie TURBO klimatyzator osiągnie żądaną temperaturę w najkrótszym czasie.

Pilot zdalnego sterowania: Urządzenie można obsługiwać za pomocą łatwego w obsłudze i wyposażonego w ekran LCD pilota. Zasięg działania pilota wynosi ok.8 metrów. W komplecie z pilotem znajduje się uchwyt do montażu na ścianie.

Regulowana prędkość wentylatora: Za pomocą przycisku FAN SPEED możemy regulować prędkość pracy wentylatora : automatyczny, wysoki,niski, QUIET - tylko 33 dB

Timer: Korzystając z funkcji TIMER w zakresie od 30 minut do 24 godzin możemy zaprogramować automatyczne uruchomienie lub wyłączenie klimatyzatora.

Restart: automatyczny powrót do pracy w przypadku braku zasilania

Filtr Full HD 80: z antybakteryjna powłoką pozwala wychwycić do 80% cząsteczek kurzu unoszących się w powietrzu.