K 5,0 KW
Klimatyzator SAMSUNG - Rac Inverter AR18FSSKABEN/X  5,0 kW

Przeznaczony do pomieszczeń do ok.50 m2.

Nowy model  -  2013! - połączenie unikalnego wzornictwa z najwyższą technologią, zaprojektowany z dbałościa o wyjątkowy charakter wnętrza Twojego domu oferuje wyszukane funkcje które odróżniają go znaczaco od konkurencji. Najwyższe współczynniki EER i COP (3,21) zapewnią duże oszczędności w zużyciu energii, a zaawansowany system filtrowania powietrza wraz z jonizatorem zadba o odpowiedni klimat w Twoim domu. Regulowane automatycznie pionowe i poziome żaluzje  wraz z specjalnym systemem rozprowadzania powietrza sprawią że dotrze ono równomiernie do każdego miejsca w pomieszczeniu ( szeroki nawiew - 120 st.). Funkcja d`light cool zapewni w pomieszczeniu odpowiedni komfort poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu temperatury i wilgotności powietrza. Wszystko to odbywa się praktycznie bezgłośnie, poziom hałasu dla jedn.wewnętrznej to tylko 26 dB !!!

24 miesięcy gwarancji producenta, 60 miesięcy na sprężarkę

Chłodzenie + Odwilżanie + Grzanie (pompa ciepła): Klimatyzator jest kompletnym systemem kontroli temperatury powietrza. Może chłodzić, odwilżać i grzać powietrze (do -15 oC)

Filtr Full HD 90: nowy tyo filtra o wysokim stopniu filtracji wychwytuje z powietrza do 90% cząsteczek kurzu. 

Jonizator S-Plasma ion: Technologia SPi pozwala eliminowac większość wirusów, bakterii oraz alergenów obecnych w powietrzu wewnętrznym.

d`light cool: urządzenie mierzy poziom temperatury i wilgotności powietrza a następnie reguluje ich wzajemny poziom aż do chwili osiągnięcia właściwego komfortu

Smart Inverter: wybierając urządzenie w techmologii Smart Inverter oszczędzasz energię i zyskujesz stabilnośc temperatury

Funkcja Smart Saver: ogranicza zużycie energii optymalizując czas chłodzenia do niezbędnego minimum.

Funkcja good`sleep: utrzymuje najbardziej komfortową temperaturę podczas różnych faz snu i przebudzenia.

ZERO Standby Power: moc pobierana w trybie czuwania to zaledwie 0,8 W

Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy: W klimatyzatorze zastosowano aktualnie najbardziej przyjazny i wydajny czynnik chłodniczy dostępny w klimatyzacji - R410A.

Funkcja TURBO: w trybie TURBO klimatyzator osiągnie żądaną temperaturę w najkrótszym czasie.

Pilot zdalnego sterowania: Urządzenie można obsługiwać za pomocą łatwego w obsłudze i wyposażonego w ekran LCD pilota. Zasięg działania pilota wynosi ok.8 metrów. W komplecie z pilotem znajduje się uchwyt do montażu na ścianie.

Regulowana prędkość wentylatora: Za pomocą przycisku FAN SPEED możemy regulować prędkość pracy wentylatora : automatyczny, wysoki,niski, tryb QUIET - tylko 26 dB

Nawiew: szeroki nawiew ( do 120 stopni ), i automatyczna regulacja zarówno żaluzji pionowych jak i poziomych

Timer: Korzystając z funkcji TIMER w zakresie od 30 minut do 24 godzin możemy zaprogramować automatyczne uruchomienie lub wyłączenie klimatyzatora.

Restart: automatyczny powrót do pracy w przypadku braku zasilania

 Wskaźnik temperatury wewnętrznej: wbudowany wskaźnik zawsze pozwoli na kontrolę parametrów pracy.