FCI-6024

zibro-fci6024

Opis

Technologia inverterowa: Klimatyzator split inverter stale dostosowuje wydajność chłodzenia i grzania w zależności od zaprogramowanej temperatury w pomieszczeniu. Po osiągnięciu żądanej temperatury, prędkości obrotów sprężarki jest stopniowo zmniejszana utrzymując na stałym poziomie zakładaną temperaturę. Sprężarka nie wyłącza się podczas pracy urządzenia, jedynie zwiększa lub zmniejsza obroty co ma istotny wpływ na przedłużenie żywotności i koszty eksploatacji urządzenia (do 35% mniejsze zużycie energii).

Funkcje:

  • Klimatyzator jest kompletnym systemem kontroli temperatury powietrza. Może chłodzić, odwilżać i grzać powietrze. W trybie chłodzenia jednostka tworzy przyjemny i orzeźwiający nawiew zimnego powietrza. W trybie grzania jednostka tworzy komfortowe, przyjemne ciepło. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła wydajność grzewcza klimatyzatora sięga 360%! W trybie odwilżania i chłodzenia powietrze w pomieszczeniu jest dodatkowo osuszane.
  • Korzystając z funkcji TIMER w zakresie od 30 minut do 24 godzin możemy zaprogramować automatyczne uruchomienie lub wyłączenie klimatyzatora.
  • Urządzenie można obsługiwać za pomocą łatwego w obsłudze i wyposażonego w ekran LCD pilota. Zasięg działania pilota wynosi 8 metrów. W komplecie z pilotem znajduje się uchwyt do montażu na ścianie.
  • Wydajny i ekologiczny czynnik chłodniczy R410A
  • Sprężarka inwerterowa pozwalająca zaoszczędzić energię elektryczną

Galeria: