S-3032

zibro-s3032

Opis

Technologia inverterowa: Klimatyzator split inverter stale dostosowuje wydajność chłodzenia i grzania w zależności od zaprogramowanej temperatury w pomieszczeniu. Po osiągnięciu żądanej temperatury, prędkości obrotów sprężarki jest stopniowo zmniejszana utrzymując na stałym poziomie zakładaną temperaturę. Sprężarka nie wyłącza się podczas pracy urządzenia, jedynie zwiększa lub zmniejsza obroty co ma istotny wpływ na przedłużenie żywotności i koszty eksploatacji urządzenia (do 35% mniejsze zużycie energii).

Funkcje:

  • Chłodzenie + Odwilżanie + Grzanie (pompa ciepła): Klimatyzator jest kompletnym systemem kontroli temperatury powietrza. Może chłodzić, odwilżać i grzać powietrze.
  • Zibro Golden Fin: Antykorozyjne zabezpieczenie jednostki zewnętrznej - Golden Fin poprawia wydajność ogrzewania i przyśpiesza proces rozmrażania urządzenia. Powłoka antykorozyjna Golden Fin pozwala wytrzymać słone powietrze i deszcz w doskonały sposób wydłużając oczekiwany czas życia skraplacza.
  • Zabezpieczenie przed zamarznięciem: Jednostka zewnętrzna wyposażona jest w elementy grzejne PTC. Gdy w zimie klimatyzator pracuje w trybie ogrzewania sytem PTC zapobiega obladzaniu tacki ociekowej, sprawia że skroplona podczas pracy klimatyzatora woda osiąga punkt odpływowy bez niebezpieczeństwa zamrożenia. Dodatkowo również w kable grzewcze PTC wyposażona jest sprężarka dzięki czemu może uruchomić się i działać w niskich temperaturach.
  • System utrzymywania dodatniej temperatury w pomieszczeniu: Uruchomienie funkcji antyzamrożeniowej powoduje utrzymywanie w pomieszczeniu stałej temperatury w zakresie 8-10 st.C. W okresie zimowym funkcja chroni pomieszczenie przed przemarznięciem, przy możliwie jak najniższym zużyciu energii.
  • Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy: W klimatyzatorze zastosowano aktualnie najbardziej przyjazny i wydajny czynnik chłodniczy dostępny w klimatyzacji - R410A.
  • 3-warstwowy filtr powietrza: Klimatyzator wyposażony jest w 3-warstwowy oczyszczający cyrkulujące w pomieszczeniu powietrze. Filtr wychwytuje z powietrza alergeny takie jak bakterie, kurz i pyłki z wydajnością do 80%. Aktywny filtr węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy, a ekranowy filtr powietrza wychwytuje duże cząsteczki kurzu. Filtr może być czyszczony za pomocą odkurzacza i/lub letniej wody. Po 2-3 sezonach filtr może wymagać wymiany na nowy.
  • Pilot zdalnego sterowania: Urządzenie można obsługiwać za pomocą łatwego w obsłudze i wyposażonego w ekran LCD pilota. Zasięg działania pilota wynosi 8 metrów. W komplecie z pilotem znajduje się uchwyt do montażu na ścianie.
  • Tryb nocny: Ustawienie klimatyzatora w tryb nocny powoduje, że pozwala on automatycznie na wzrost (latem) lub spadek (zimą) temperatury o 1 st.C co godzinę przez 2 kolejne godziny, następnie utrzymuje stałą temperaturę przez 5 godzin i wyłącza się. Tryb ten pozwala na ustawienie najbardziej komfortowej temperatury do snu i jednocześnie oszczędza energię.
  • Regulowana prędkość wentylatora: Za pomocą przycisku FAN SPEED możemy regulować prędkość pracy wentylatora w 4 zakresach: automatyczny, niski, średni lub wysoki.
  • Timer: Korzystając z funkcji TIMER w zakresie od 30 minut do 24 godzin możemy zaprogramować automatyczne uruchomienie lub wyłączenie klimatyzatora.

Zastosowania:

Doskonałe do domu, biura, hoteli i restauracji. Sterowanie pilotem na podczerwień pozwala na wygodną kontrolę i programowanie pracy urządzenia. Wiele możliwości ustawień komfortu pracy, np. praca nocna, automatyczna wentylacja, programowalny timer. Niewielkie wymiary jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Pompa ciepła w standardzie. Ekologiczny czynnik chłodzący R410.

Konstrukcja i zasilanie:

Obudowa jednostki zewnętrznej wykonana jest z ocynkowanej i polakierowanej blachy stalowej, co czyni ją odporną na warunki atmosferyczne. Jednostka wewnętrzna jest wykonana z wysokiej jakości plastiku który nie żółknie.

Galeria: